Eyüp Cihazla Su Kaçağı Bulma

Eyüp cihazlı su kaçağı bulma tesisatçı firması olarak robot cihazlarla kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı servisimizi sizlere ulaştırmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Eyüp Kameralı Su Kaçağı Bulma Cihazı

Eyüp cihazla su kaçağı bulma modern cihazlarla su kaçağını kırmadan robotla bulma firmasıdır. Su kaçak arama makineleri kullanan İstanbul su kaçağı bulan tesisatçı firması olarak soruna yönelik gelişimlere açığızdır. Örneğin, apartman, binanın dış duvarı sürekli ıslak kalıyor ise ıslaklığın en çok yaygın olduğu bölgeleri bina içi veya dışında termal kamera ile tarayıp, su tesisatından geliyor ise basınç testi yapıp ilgili katı bulabilir ve orada yine kırmadan analizler gerçekleştirebiliriz. Eyüp cihazla su kaçağı bulma tadilat, kırma dökme işi çıkartmadan su kaçağını onaran firmadır. Tadilat yapmadan su kaçağı onarımı yapılabilir mi? Tadilatsız su kaçağı tespiti yapabilmek için bazı şartlar gerekir. Gerçi günümüzde matkap ucu kadar genişlikteki su sızıntısı bile ilaçla kapatılabiliyor. Ama daha garanti için nerede sızıntı varsa orayı bulabilecek ses, ısı, detektör taramaları daha revaçtadır. Ayak basılan fayanstan su geliyor ise termal kamerayla bakıp sıcak su kaçağı yapan tesisatçı su boruları olup olmadığını ve sızıntı yerlerini, ses dinlemesi cihazıyla tam sızıntı yerini küçük türde ses yapsa bile bulabiliriz. Su kaçağı bulma fiyatları gerisi matkap ile küçük bir bölgenin kırılarak onarımı olsa da bazı faktörlerde sırf ilaçla tamirat da yapılabilmektedir.

Eyüp cihazla su kaçağı bulma su borusunda çatlak, delinme yerini bulan cihaz kullanır. Su kaçağı nasıl bulunur sıcak su boru haritası gibi görüntü sağlayan termal kamera fayans dışından tutulmasına rağmen, içindeki su geçen boru hattı ve sızıntı alanlarını da göstermektedir. Bu sayede matkap ucu kadar sınırlı kısımda başlayan tadilat ile o bölgenin alt kademesine ulaşılır ve kalıcı su kaçağı sızıntısı onarımı işlemi yapılabilir.

Eyüp cihazla su kaçağı bulma su borusunda bulunan ve sonradan meydana gelen delinmeleri kapatmak için kameralı cihazlarla sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Borudaki çatlaklar için en yakın Çözüm Merkezi servisini arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55