Eyüp Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kamera sistemleri kullanarak su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Eyüp servisimiz aynı gün içide tüm semtlere hizmet vermekteyiz.

Eyüp Cihazlı Tesisatçı

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı işlemlerimizde araştırmaya özel bir ilgi gösteriyoruz. Bunun sebebi sorunu ne kadar iyi şekilde saptarsak, elimizdeki cihazlarımızla problemi aşmak için o kadar net kararlar alınabileceğidir. Eğer bir tesisatçı sadece binaların farklı duvarlarında oluşan ıslaklıkları görerek “balyoz ile buraları kırmamız gerekli” derse ona direkt “su kaçağı nerede” diye sorun. Net cevaplar veremiyorsa, onu gönderin ve hemen Çözüm Merkezi ekiplerimizi arayın, binalarınız için en garantili işlemleri yapalım. Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak bulunması biraz zaman alsa da atık kaçakları ile de ilgileniyoruz. Çünkü temiz su bataryaları tamamen doludur ve akan sıvılar belli bir düzlemde hareket eder. Kısacası daha sıklıkla iz bırakır ve biz bunu farklı cihazlar ile saptayabiliriz. Fakat çalışma alanı atıklarla alakalı ise tesisat kullanma arasında boşluk oluşursa, kuruyan bölgeler olacağı için takibi biraz zorlaşabilir. En zor örneklerden bir tanesi 4.cü katta başlayan atık kaçağının etkisinin 2.ci kata ulaşmasıdır. Özellikle arada bir tatil veya evi kullanmama durumu olursa 2.ci kattaki ilgili daire bizleri ararsa aslında biraz da gider içlerinden gözlem yaparak yine de bulabiliriz. Yerçekimi etkisi ise X noktada oluşan bir sıvı hafif sağa sola gidebileceği gibi her olasılıkta aşağıya inmeye çalışacaktır. O halde o dairenin dikey olarak aynı vakaların görüldüğü bölümlerinde ne kadar tesisat varsa gider içine kamera uzatarak ve cihaz ile de bakarak sizce de anlaşılması yeterince kolay olmaz mı?

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ile giderleri adeta parçalayan, atık çıkışı olan kısımlarda maalesef aşırı kokunun da oluştuğu vakalara karşı bizleri çekinmeden aramanızı tavsiye etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55