Su Kaçağı Tespiti Eyüp

Su kaçağı tespiti Eyüp firmamızda kamera sistemleri , akustik dinleme cihazları ve termal kamera sistemleri ile su kaçağı bulma servisimizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Eyüp servisi aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmetinizdedir.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Eyüp olarak ısıtma sistemlerinin binalarımızda çok sayıda boru ile iç içe geçtiğini ve eğer ki bir su sızıntısı oluşursa etkilerini yani belirtilerini cihazlarımız ile saptayarak hızlıca hareket edebileceğimizi söyleyebiliriz. Eskiden, yani şu andaki yöntemlerimiz kullanılmıyorken o zamanın uzmanları duvara parmağını değdirir, koklar, bardağı duvara yerleştirir dinler ve belli bir takım geniş alanların kırılması gerektiğini söyler. Kırarsınız fakat ortada sızıntıyı oluşturacak tesisat gözükmez. Halbuki üst kattan gelen su alt kata geçmiş ve bu şekilde sorun oluşmuştur. Fakat biz bu ikisi arasında ayrımları net şekilde yapabiliyoruz. Su kaçağı tespiti Eyüp ile üst kat komşunuzun herhangi bir ısıtma sistemine ilişkin veyahut soğuk ve atık hatları da dahil edersek oluşturacağı belirtileri hızlıca bulabiliyoruz. Petek ısılarının şu anda kaç derece olduğunu gösteren termal kamera aynı şekilde duvar içine geçmiş sular hakkında ölçümleri de yaparak, nem yoğunluklarını hesaba katabilmektedir. Her ikisi arasındaki farklılık ve belirtili şekilde sıcaklıkların da biraz uyumlu olması ve en önemlisi peteğin direkt boru ile duvar içlerinde olup olmadığını görmek sureti ile eğer ki ölçümlerimizde kararlıysak duvar delinmesi ve tesisata ulaşmak ikinci seçenek diyebiliriz. İlk sırada ise petek içine kimyasal gönderilmesi ile eğer ki hava çıkışları varsa o kısımlara geldiğinde tamamen kaplayacak şekilde sertleşmesidir.

Su kaçağı tespiti Eyüp kimyasal madde uygulaması peteklerde yapılmaktadır. Çünkü öbür türlü tesisatta tek tek parça değişimi oldukça pahalı hale gelecektir. Ayrıca kimyasalları hem göremediğimiz hem de direkt karşımızda duran sızıntılara karşı bir kapatıcı niyeti ile kullanabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55